استاندار یزد گفت: باید منظومه مشخص عملیاتی با راهبردها، ریزپروژه‌ها و خروجی‌های مشخص در حوزه سرمایه گذاری استان تدوین شود.
کد خبر: ۱۰۷۷۴۴۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳ 16 November 2022

به گزارش تابناک یزد، مهران فاطمی در نشست سرمایه‌گذاری استان که به منظور آسیب شناسی تدوین فرصت های سرمایه گذاری برگزار شد با قدردانی از کلیه اقدامات انجام شده و در حال انجام در این حوزه، به ضرورت تهیه کیف سرمایه گذاری در حوزه های مزیت دار استان اشاره و خاطرنشان کرد: در این کیف باید مجوزها، میزان اعتبارات، تسهیلات تخصیصی و مشوق ها لحاظ شود تا سرمایه گذار بتواند بلافاصله فعالیت خود را آغاز کند.

استاندار یزد همچنین بر برگزاری تورهای سرمایه گذاری در استان جهت آشناسازی سرمایه گذاران با فرصت های سرمایه گذاری استان و ارائه کیف های سرمایه گذاری به آن ها تاکید کرد.

فاطمی با بیان اینکه با نگاه بخشی، بخشنامه ای و اداری نمی توان در حوزه سرمایه گذاری های جهش ایجاد کرد، اظهارداشت: ظرف مدت یک ماه فرصت های سرمایه گذاری کلان و در خور استان جهت ارائه به تورهای سرمایه گذاری احصاء و مجوززدایی شود.

وی در ادامه ️انتظار کوتاه مدت خود از دستگاه ها در حوزه سرمایه گذاری را، به بار نشستن حداقل ۱۰ فرصت سرمایه گذاری در هر فصل؛ متناسب با اولویت های استان عنوان کرد.

استاندار یزد در پایان با اشاره به ضرورت انجام کار تیمی، جهادی و برنامه ریزی شده در امر تسهیل در سرمایه گذاری و جذب سرمایه‌ گذاران داخلی و خارجی، اضافه کرد: دستگاه ها باید مسائل مربوط به پروژه های پیشران تعریف شده در سند یزد نوین را با جدیت دنبال کنند.

منبع/اداره کل روابط عمومی استانداری یزد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار