امام جمعه یزد گفت: تاخیر در پروازها و رفتار اشتباه دست‌اندرکاران، مردم را سرگردان و ناراحت می‌کند در حالی که اگر به دنبال تاخیرها از آنها عذرخواهی و با آنها همدلی شود، مردم عذر مسئولان را خواهند پذیرفت.
کد خبر: ۱۰۹۰۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۸ 30 January 2023

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری بعد از ظهر امروز در دیدار مدیرکل جدید فرودگاه یزد با اشاره به اینکه مردم انتظاراتی از سیستم حمل و نقل دارند که باید به آن توجه شود، اظهار داشت: تاخیر در پروازها و بعضا رفتار اشتباه دست‌اندرکاران، مردم را سرگردان و ناراحت می‌کند در حالی که اگر به دنبال تاخیرها از آنها عذرخواهی و با آنها همدلی شود، مردم عذر مسئولان را خواهند پذیرفت.

وی عنوان کرد: مراکز و نهادهایی که به طور مستقیم با مردم سر و کار دارند، باید روحیه مردمداری را در خود تقویت کنند زیرا مردم مسائل و مشکلات خود را دارند و نباید درگیر خدمت رسانی ناقص و بی‌توجهی‌های در پی آن باشند.

ناصری در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: تغییر مدیریت‌ها امری عادی است اما باید تلاش کنیم هر کجا هستیم، برای مردم منشأ اثر و خدمتگزاری باشیم.

وی با بیان اینکه همه باید برای خدا و کسب رضایت خدا کار کنند و مردمداری باید سرلوحه کار مسئولان قرار گیرد، عنوان کرد: باید اقدامات رفاهی برای مسافران انجام شود تا فرودگاه یزد به استانداردهای فرودگاهی نزدیک شود که امیدواریم مدیرکل جدید در این زمینه اقدامات موثری انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، عباس محمدی از سال 95 مسئولیت مدیرکلی فرودگاه‌های استان یزد را بر عهده داشت و با وجودی که روز گذشته نشست خبری وی برگزار شد، عصر دیروز برکنار و دهقان منشادی از امروز این مسئولیت را بر عهده گرفت.

انتهای پیام/781/.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار