کد خبر: ۳۵۸۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱ 11 January 2017
به گزارش تابناک یزد، علی درستکار از خاطرات آخرین مصاحبه‌ای که با آیت‌الله هاشمی در تلویزیون انجام داده بود، گفت.علی درستکار سال۸۷ همزمان با دهه‌ فجر گفت‌وگویی اختصاصی با مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی داشت.
 
این مجری درباره این گفت‌وگو می‌گوید: «اخلاق‌ورزی ایشان از نکات جالت توجه برای من بود. ایشان در این برنامه اشتباهی‌ که من به عنوان مجری انجام دادم را با کمال ادب تذکر داد که اگر هم رنجیده باشم از دلم دربیاید.»
آخرین گفت‌وگوی سیما با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که در سال ۸۷ انجام شده، از شبکه یک بازپخش شد. مجری این گفت‌وگو علی درستکار بوده است و گفت‌وگو در قالب برنامه «این‌ شبها» به روی آنتن رفته است.
درستکار با اشاره به خاطراتی که از گفت‌وگو با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی داشت، یادآور شد: «از آن مصاحبه خاطره‌ای داشتم که بارها هم گفته‌ام؛ اشتباهی که در این گفت‌وگو در حین طرح سوالم داشتم و اخلاقی که ایشان ورزیدند، همیشه برایم اهمیت داشت. مخاطبان بار دیگر در جریان این اتفاق در بازپخش این گفت‌وگو قرار خواهند گرفت.»
او گفت:‌ «صداقت ایشان در پاسخ‌گویی،‌ صبوری ایشان در پشت صحنه برنامه برای تعامل با عوامل تولید و ضبط و اخلاق‌ورزی ایشان از نکات جالت توجه برای من بود. ایشان در این برنامه در قبال اشتباهی‌ که مجری کرد با کمال ادب به او تذکر داد که اگر هم رنجیده باشد از دل او دربیاید.»
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار