محسن رضایی در دیدار با خانواده پاسداری که در عملیات تروریستی در مجلس به شهادت رسید
شهید پاسدار جواد تیموری که برادر بزرگوارش نيز در عملیات مرصاد به شهادت رسیده بود، چهارشنبه گذشته و در سن ۲۴سالگی و در ​ اولین سالگرد ازدواجش پس از مقاومت در برابر تروريست، با دهها گلوله به فیض شهادت نایل آمد.
کد خبر: ۴۳۷۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰ 09 June 2017
دکتر محسن رضایی، عصر روز پنجشنبه با حضور در منزل شهید جواد تیموری، با خانواده این شهید پاسدار که در عملیات تروریستی روز گذشته در مجلس شورای اسلامی به شهادت رسید، دیدار کرد و از مجاهدت این شهید مخلص تقدیر کرد.

به گزارش «تابناک یزد»؛ دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز پنجشنبه با حضور در منزل شهید جواد تیموری، با خانواده این شهید پاسدار که در عملیات تروریستی روز گذشته در  مجلس شورای اسلامی به شهادت رسید، دیدار کرد.

در این دیدار دکتر محسن رضایی با تبریک و تسلیت شهادت این پاسدار جوان اسلام به خانواده شهیدان تیموری، نابودی تروریست های داعش و آمران کشتار مردان و زنان روزه دار را از خداوند مسالت و بر ضرورت خونخواهي و گرفتن انتقام خون آن شهيد پاسدار تأكيد کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دو جوان شهید از این خانواده تقدیم اسلام و انقلاب شده است و از خدا می خواهم  شهید جواد تیموری و برادرش در بهشت، مهمان حضرت اباعبدالله (ع) باشند.

شهید پاسدار جواد تیموری که برادر بزرگوارش نيز  در عملیات مرصاد به شهادت رسیده بود، دیروز در سن ۲۴سالگی و در ​ اولین سالگرد ازدواجش پس از مقاومت  در برابر تروريست ، با دهها گلوله به فیض شهادت نایل آمد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار