رئیس کمیته داوران هیات فوتبال استان یزد گفت: یکی از مشکلات مهم کنونی این هیات کمبود داور برای قضاوت مسابقات است .
کد خبر: ۴۴۳۳۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸ 18 June 2017
به گزارش «تابناک یزد»محمود میرجلیلی افزود: هم اکنون در مجموع 80 داور فوتبال با درجات و مدارک مختلف علمی در طول سال برای قضاوت مسابقات مختلف با هیات فوتبال استان همکاری دارند.
وی ادامه داد: برای جبران کمبود داور فوتبال یزد امسال چهار دوره کلاس داوری درجه سه از کمیته داوران فدراسیون فوتبال تقاضا شده که امیدواریم با موافقت و برگزاری آنها تا اندازه مشکل موجود مرتفع شود.
رئیس کمیته داوران هیات فوتبال استان یزد گفت: از برنامه های مهم این کمیته برای سالجاری شناسایی ،جذب و آموزش داوران جوان علاقمند و مستعد و ارتباط آنها با بدنه داوری استان است.
میرجلیلی گفت: در سال های اخیر توجه به جوانان و جذب آنها جزو اولویت های کمیته داوران هیات فوتبال استان بوده که امیدواریم همین روند با قوت همچنان ادامه داشته باشد.
وی افزود: داوران فوتبال استان یزد در امر قضاوت مسابقات مختلف دارای توانایی های بسیار خوبی هستند بنحوی که هم اکنون حدود 25 داور استان در لیگ های کشوری سوت می زنند.
این مسئول گفت: برگزاری دوره های آموزشی و همچنین تست منظم و مستمر داوران برای ارتقای آنها نیز امسال در مجموعه ورزشی شهید نصیری یزد پیگیری می شود.
میرجلیلی ابراز امیدواری کرد تمام برنامه ها و فعالیت ها بتواند ضمن جوانگرایی در امر داوری موجب جبران کمبود ها و کمک به توسعه فوتبال استان شود.
منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار