کد خبر: ۴۷۶۸۴۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸ 12 August 2017
به گزارش «تابناک یزد»؛معاون فرماندار یزد گفت: تا زمانی که مردم در زمینه ساماندهی اتباع خارجی مشارکت نداشته باشند، این مهم به درستی محقق نخواهد شد.

 محمدعلی جعفری با اشاره به ثبت جهانی بافت تاریخی یزد اظهار داشت: در حال حاضر در بخشی از بافت تاریخی یزد اتباع خارجی و غیربومی ساکن هستند که لازم است در آن تغییری ایجاد شود.

وی با اشاره به اینکه بافت تاریخی یزد جای اسکان اتباع خارجی نیست، افزود: مردم باید در این زمینه وارد عمل شوند تا بتوانیم به درستی بافت تاریخی یزد را ساماندهی کنیم.

معاون فرماندار یزد با تاکید بر لزوم مشارکت مردم برای ساماندهی اتباع افغانستانی در یزد به ویژه در بافت تاریخی عنوان کرد: تا زمانی که مردم در زمینه ساماندهی اتباع خارجی مشارکت نداشته باشند، این مهم به درستی محقق نخواهد شد.

جعفری تصریح کرد: اگر شهروندان ما را در این مسیر یاری کرده و با دلسوزی در حوزه سکونت و اشتغال با هماهنگی اقدام کنند، بسیاری از مشکلات در رابطه با اتباع افغانستانی خود به خود حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه بحث حضور اتباع افغانستانی به ویژه اتباع غیرمجاز اکنون به لحاظ امنیتی نیز بسیار حائز اهمیت شده است، افزود: در طول هفته حداقل دو تا سه جلسه مرتبط با اتباع افغانستانی در یزد برگزار می شود.

در این جلسه محمدحسین فلاح دیگر معاون فرماندار یزد، امیرصادقی مقدم بخشدار زارچ، برزگر بخشدار یزد و محمدسجاد کلمبو رئیس روابط عمومی فرمانداری یزد نیز به بیان مسائلی در حوزه های مختلف خبر و اطلاع رسانی، بافت تاریخی، برگزاری اجرای زنده موسیقی و ... در یزد پرداختند.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار