رماندار مهریز گفت: اقتصاد مقاومتی با ایجاد زمینه های مناسب برای جلب مشارکت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در طرح های تولیدی و صنعتی محقق می شود.
کد خبر: ۵۵۱۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷ 14 January 2018

به گزارش تابناک یزد سید محمد رستگاری روز شنبه در بازدید از واحدهای تولیدی مهریز و در گفت و گو با سرمایه گذاران افزود: دولت با تمام وجو آماده هرگونه همکاری با بخش خصوصی در سرمایه گذاری و ایجاد واحدهای تولیدی و صنعتی جدید است.
وی ادامه داد: تمام مدیران اجرایی برای جذب بیشتر بخش خصوصی و سرمایه گذاران در این شهرستان وظایف خود را با جدیت انجام می دهند و زمینه برای حضور علاقمندان به خوبی فراهم است.
فرماندار مهریز تصریح کرد: راه اصلی اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در همکاری تمام دستگاه های اجرایی با بخش خصوصی و خیران برای حضور در شهرستان و انجام طرح های تولیدی و صنعتی است.
رستگاری تصریح کرد: هم اکنون پنج شهرک بزرگ و کوچک با اشتغالزایی حدود چهار هزار نفر در این شهرستان با همکاری بخش خصوصی در زمینه های مختلف فراهم شده و هنوز زمینه برای مشارکت بیشتر فراهم است.
در این بازدید مسائل و مشکلات برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی مهریز بررسی شد.
شهرستان مهریز با 50 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد و دارای پنج شهرک صنعتی و افزون بر چهار هزار نیرو در واحدهای تولیدی است .

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار