معاون صدای صدا و سیمای مرکز استان یزد خبر داد؛
معاون صدای صدا و سیمای مرکز استان یزد با اشاره به دستاوردهای این مرکز در بخش‌های مختلف گفت: مخاطبین رادیو یزد در سال جدید بیش از 40 درصد افزایش داشتند.
کد خبر: ۵۶۵۶۹۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹ 13 February 2018

به گزارش تابناک یزد، «داود سیروس» در گفت و‌گو با خبرنگار ایسنا-منطقه یزد، با بیان این‌که رادیو یزد رتبه اول کشوری و تندیس برترین رادیو مراکز کشور را به خود اختصاص داده است، اظهار کرد:‌ مخاطب محوری یکی از رویکردهای اصلی معاونت صدا و سیمای مرکز یزد است.

وی با بیان این‌که در سال ۹۴ مخاطبان رادیو یزد از ۲۵ تا ۳۰درصد متغیر بودند،‌افزود: مخاطبان رادیو یزد بیش از 40 درصد افزایش داستند.

معاون صدای صدا و سیمای مرکز یزد با اشاره به تفاوت رسانه رادیو نسبت به دیگر رسانه‌ها، گفت: مخاطبان تلویزیونی نسبت به سینما و رادیو، از آزادی بیشتری برخوردارند، چرا که رسانه رادیو قدرت تخیل و تصمیم گیری را به میزان تمام شنوندگان امکان پذیر میکند .

این مقام مسئول در ادامه با بیان ایین که خوشبختانه رادیو و کتاب خواندن، برخلاف دیگر رسانه ها همچنان به پویایی و فعالیت ذهن کمک می‌کند ،‌خاطرنشان کرد: ‌ اولین ایستگاه رادیو یزد در سال ۵۹ آغاز به فعالیت کرد و در سال ۷۵ شبکه سیما راه اندازی و در سال۹۴ ایستگاه رادیو یزد به صورت ۲۴ ساعته به فعالیت خود ادامه داد .

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار