سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از وزش باد شدید در وزش باد شدید در هفت استان مرکزی کشور خبرداد و گفت: تمهیدات لازم برای جلوگیری از خسارت‌های احتمالی اندیشیده شود.
کد خبر: ۵۷۸۰۶۸
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱ 12 March 2018

به گزارش «تابناک یزد»؛ سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه‌ای با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، به پیش‌بینی وضع هوای مناطق مختلف کشور پرداخت.

به پیش‌بینی این سازمان، روز یکشنبه بیستم اسفند ماه ۹۶ بارش باران ، گاهی رعدوبرق و وزش باد ، در خراسان رضوی، چهارمحال و بختیاری ، کهگیلویه و بویر احمد روی می‌دهد که بارش در مناطق کوهستانی چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویر احمد به صورت برف پیش‌بینی می‌شود.

همچنین روز دوشنبه بیست و یکم اسفند ماه ۹۶ خراسان رضوی، خراسان شمالی و گلستان بارش باران ، گاهی رعدوبرق و وزش باد و در ارتفاعات برف خواهند داشت. همچنین بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد در خراسان جنوبی، کرمان و فارس پیش‌بینی می‌شود.

روز سه شنبه بیست و دوم اسفند ماه ۹۶ نیز بارش باران ، گاهی رعدوبرق و وزش باد و در مناطق کوهستانی برف در خراسان رضوی پیش‌بینی می‌شود.

شایان ذکر است طی امروز و فردا در برخی مناطق جنوب، شرق و جنوب شرق کشور در استانهای سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، خراسان جنوبی و یزد وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که می‌تواند موجب گردوخاک و کاهش کیفیت هوا شود.

همچنین برای روز دوشنبه در برخی مناطق استانهای البرز، تهران، قزوین، مرکزی، سمنان و قم نیز وزش باد شدید پیش‌بینی می شود.

با توجه به پیش بینی شرایط جوی فوق توصیه می‌شود جهت جلوگیری از بروز خسارتهای احتمالی تمهیدات لازم بکار گرفته شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار