معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با اشاره به ضرورت ایجاد توسعه زیرساخت‌های استان، گفت: فاز یک نمایشگاه بین‌المللی استان یزد تا سه ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
کد خبر: ۵۷۸۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹ 13 March 2018

«علی زینی وند» در نشست مشترک با هیئت‌مدیره جدید نمایشگاه بین‌المللی استان به بررسی رفع موانع این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: با رایزنی‌ها و تصمیماتی که در هیئت‌مدیره گرفته شد، محل جدید نمایشگاه بین‌المللی استان تا سه ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در این نشست يكي از مشكلات پیش روی نمایشگاه را اختلاف بين هیئت‌مدیره نمايشگاه و اداره مسکن و شهرسازی عنوان کرد و افزود: هر مانعی که باعث عدم پیشرفت تکمیل این طرح شود، برداشته می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد به روند اجرايي نمايشگاه اشاره کرد و ادامه داد: با بهره‌برداری از سايت جدید نمايشگاه بین‌المللی می‌توانیم شاهد رونق اقتصاد و اشتغال‌زایی بالايي در استان باشیم.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با پیگیری و رفع موانع مشكلات اين نمايشگاه بتوانیم به فضل الهی بلافاصله بعد از راه‌اندازی و افتتاح فاز اول، وارد فاز دوم و سوم شویم و در یک‌چشم انداز حداكثر سه ساله، سايت نمایشگاه‌های بین‌المللی يزد جهاني را كه درشان اين استان پرآوازه است را مورد بهره‌برداری قرار دهيم. 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار