رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد استان یزد خبر داد:
پویش‌های مردمی با مشارکت گروه‌های هنری و خیران برای رفع مشکلات درمانی، تأمین لوازم ضروری منزل نیازمندان و مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در ماه مبارک رمضان راه‌اندازی می‌شود.
کد خبر: ۶۰۶۵۳۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸ 16 May 2018

به گزارش «تابناک یزد»، جلسه راهبردی ویژه‌برنامه‌های کمیته امداد استان یزد در ماه مبارک رمضان برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی نشاسته گر، رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی برای مشارکت در انجام کارهای نیک و پسندیده است، گفت: پویش‌های مردمی با مشارکت گروه‌های هنری و خیران برای رفع مشکلات درمانی، تأمین لوازم ضروری منزل نیازمندان و مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در ماه مبارک رمضان راه‌اندازی می‌شود.
وی افزود: تمرکز برنامه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان در هفته اطعام و اکرام نیازمندان از دهم خردادماه هم‌زمان با میلاد حضرت امام حسن مجتبی (ع) لغایت هیجدهم خردادماه است و طی این مدت 100 پایگاه کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان یزد فعال هستند.

راه‌اندازی پویش‌های مردمی کمک به نیازمندان یزدی در ماه مبارک رمضان


رئیس اداره روابط عمومی کمیته امداد استان یزد ادامه داد: حامی یابی برای حمایت مالی و معنوی کودکان یتیم و فرزندان نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین، دریافت نذورات و کمک‌های مردمی برای تهیه سبدهای غذایی برای نیازمندان و جمع‌آوری کفاره و زکات فطره در پایگاه‌های این نهاد در ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.
وی با اشاره به اجرای طرح مفتاح الجنه گفت: کمیته امداد باهدف رفع نیاز مددجویان تحت حمایت زمینه حضور مسئولان و خیران در منازل آنان را در قالب طرح مفتاح الجنه در ماه مبارک رمضان فراهم کرده است، سال گذشته یک میلیارد و 251 میلیون تومان با اجرای این طرح به جامعه هدف تحت حمایت کمک شد.
مهدی نشاسته گر با اشاره به فضیلت اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان بیان کرد: سال 96، نیکوکاران استان یزد سه میلیارد تومان برای اطعام و افطار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.
وی افزود: 175 میلیون تومان نیز در سال گذشته در قالب همیان مولا از سوی نیکوکاران در ماه مبارک رمضان به مددجویان تحت حمایت کمک شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار