امام جمعه یزد:
امام جمعه یزد با بیان این‌که بصیرت افزایی عامل اصلی حراست از ارزش‌های اسلامی و انقلابی است، گفت: نظام آموزشی جامعه اسلامی باید بر مبنای اصل خداشناسی و خودشناسی تدوین و ارائه شود .
کد خبر: ۶۷۵۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶ 03 November 2018

آیت‌الله «محمدرضا ناصری یزدی» در خطبه‌های این هفته 11 آبان ماه نماز جمعه یزد با اشاره به فرا رسیدن یوم الله 13 آبان اظهار کرد: در تقویم جمهوری اسلامی ایران این روز به عنوان روز ملی استکبار ستیزی نام‌گذاری شده است.

وی معرفی چهره واقعی نظام سیاه پهلوی را یکی از ضرورت‌های اجرایی برای بزرگداشت 13 آبان دانست و افزود: بصیرت افزایی نقش مهمی در حراست از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایفا می‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با بیان این‌که امروزه مکتب‌هایی نظیر لیبرالیسم، کمونیسم و سکولاریسم ناکارآمدی خود را نشان دادند، گفت: انقلاب اسلامی با ترویج ارزش‌های والای انسانی و الهی ثابت کرد که تبعیت از دستورات دین انسان را به کمال می رساند.

ناصری یزدی در ادامه نهادینه کردن باور اصل خداشناسی، انسان شناسی و جهان شناسی را یکی از ضرورت‌های جامعه امروزی عنوان و تصریح کرد: نهادینه اصول خداشناسی و انسان شناسی جامعه را بیش از پیش در مسیر تعالی قرار می‌دهد.

امام جمعه یزد در پایان خاطرنشان کرد: نظام آموزشی هم باید آموزه های خود را بر مبنا و ملاک اصل خداشناسی و خودشناسی تدوین و ارائه کند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار