رئیس بیمارستان سیدالشهدا (ع) یزد: برای نخستین بار در این استان، امکان ملاقات از راه دور بیماران بخش 'آی سی یو' در این مرکز درمانی امکان پذیر شد.
کد خبر: ۶۷۷۵۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸ 08 November 2018
 به گزارش تابناک یزد، دکتر 'مرتضی مناقب' در حاشیه مراسم تجلیل از خیران این بیمارستان با بیان اینکه این امر در راستای افزایش رضایتمندی مراجعان و رفاه حال خانواده بیماران فراهم شد افزود: به همت واحد فناوری اطلاعات بیمارستان، این امکان از طریق وب سایت فراهم شده است.

وی افزود: پس از بستری شدن بیمار در بخش ICU یک کد کاربری و رمز عبور در اختیار همراه بیمار قرار می گیرد که می تواند در ساعات تعریف شده با مراجعه به بخش ملاقات غیرحضوری در وب سایت بیمارستان حضرت سیدالشهدا به آدرس www.sshhospital.com و وارد نمودن اطلاعات کاربری، بیمار خود را از همان منزل، ملاقات کند.

دکتر مناقب گفت: با توجه به ممنوعیت ملاقات بیماران بستری در بخشهای ICU، معمولا مراکز درمانی نمایشگری را در مجاورت این بخشها یا مکانی مناسب تعریف می کنند تا مراجعان بتوانند بیماران خود را ملاقات کنند.

وی افزود: در سیستم مانیتورینگ قدیمی، ضمن ایجاد ازدحام جمعیت در این مکان ها، بیماران مختلف سایر تخت ها را هم نمایش می دهد که باعث نارضایتی مراجعان می شود.

بیمارستان سیدالشهدا(ع) یزد دارای بخش های مختلف جراحی، اطفال، قلب، زنان و فیزیوتراپی است و افزون بر 130 پزشک متخصص و فوق تخصص در این بیمارستان به بیماران، خدمات ارائه می کنند.

در استان یزد، سه هزار و 329 تخت ثابت بیمارستانی و 2 هزار و 664 تخت فعال با 20 بیمارستان دانشگاهی و غیردانشگاهی وجود دارد و 2 هزار و 952 پزشک شامل 299 پزشک عمومی، 843 پزشک متخصص، یکهزار و 130 دندانپزشک و 680 نفر داروساز فعالیت می کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار