رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد با اشاره به نبود بودجه کافی شهرداری برای توزیع لاستیک‌های سهمیه‌ای برای تاکسی‌ها، تاکید کرد: یزد چنین بودجه‌ای را ندارد.
کد خبر: ۶۸۶۱۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵ 02 December 2018

به گزارش تابناک یزد،«محمدرضا شفیعی» در گفت ‎ و ‎ گو با خبرنگار ایسنا - منطقه یزد، با بیان این که طرح توزیع لاستیک‌های سهمیه‌ای تاکسی‌ها در یزد هنوز مصوب نشده است، اظهار کرد: در کلان ‎ شهرها که بودجه عمرانی کافی وجود دارد، سهمیه‌ای به رانندگان تاکسی برای تامین لاستیک آنها تعلق گرفته ‌است اما یزد چنین بودجه‌ای را ندارد.

وی افزود: متاسفانه عدم بودجه کافی برای این اقدام منجر شده که فقط در کلان ‎ ‌ شهرهایی مانند تهران، این برنامه‌ عملی شود.

این مسئول از مطرح کردن این موضوع در شورای اسلامی شهر یزد یاد کرد و گفت: امیدواریم این مهم در یزد مورد تصویب قرار گیرد و قابلیت اجرایی پیدا کند.

شفیعی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیک شدن به هفته ملی حمل و نقل، تصریح کرد: به مناسبت گرامیداشت این هفته، از اتوبوس‌ها و مینی‌بوس‌های خریداری شده شهرداری رونمایی خواهد شد و در پایان مراسم به رانندگانی که در معیارهای اخلاق و خوش برخوردی با مسافران سرآمد هستند، تجلیل به عمل می‌آید.

این مسئول در پایان خواستار مشارکت شهروندان یزدی در این انتخاب شد و اظهار کرد: مردم یزد می‌توانند رانندگان خوش ‎اخلاق را از طریق شماره 1889 به سازمان معرفی کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار