ثبت ‌نام عتبات عالیات دانشگاهیان تا 18 آذر ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir انجام خواهد شد و بعد از قرعه کشی، اسامی برگزیدگان 21 آذر ماه از سایت لبیک اعلام می شود.
کد خبر: ۶۸۶۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲ 03 December 2018

به گزارش تابناک یزد، در بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان، 12 هزار نفر از زائران دانشگاهی در قالب 300 کاروان از اول بهمن ماه 97 تا دهم اردیبهشت ماه 98 به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

به گزارش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه یزد، براي دانشگاهیانی که به صورت هوایی به عتبات عالیات اعزام شوند وام قرض الحسنه سه میلیون تومانی و برای زائرینی که به صورت زمینی اعزام شوند، وام دومیلیون تومانی در نظر گرفته شده است که بعد از نهایی شدن ثبت نام ، این تسهیلات در اختیار زائران دانشگاهی قرار خواهد گرفت.وام یک میلیونی تومانی به زائران مجرد و وام یک و نیم میلیون تومانی به دانشجویان متاهل وزارت علوم تعلق خواهد گرفت که بازپرداخت آن بعد از فراغت از تحصیل خواهد بود.

قیمت عتبات عالیات بر اساس ارز نیما محاسبه می شود بنابراین با نوسان قیمت ارز شاهد افزایش یا کاهش قیمت خواهیم بود. حدود قیمت هوایی 3 میلیون و 500 هزار تومان و سفر زمینی 2 میلیون تومان است.

زائران دانشگاهی در 5 گروه دختران دانشجو، متاهلان، استادان، پسران و کارمندان دانشگاه ها می توانند ثبت نام کنند .دختران دانشجو عمدتا هوایی اعزام می شوند و معینه کاروان به همراه این کاروان ها اعزام خواهد شد.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار