معاون استاندار یزد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد خواستار استفاده از ظرفیت مشاوران حوزه فناوری اطلاعات در دستگاه‌های دولتی استان یزد شد.
کد خبر: ۶۸۷۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱ 06 December 2018

به گزارش تابناک یزد، علی زینی‌وند در ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد که با محوریت فناوری و اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: اقدامات انجام شده در حوزه فناوری اطلاعات قابل قبول است و فعالیت ها به نحو شایسته ای پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه هدف‌گذاری‌ها در حوزه فناوری و اطلاعات باید کوتاه‌تر باشد، افزود: برنامه های بلندمدت از مسائلی است که می تواند این حوزه را به دلیل تغییرات گسترده و جهشی در زمینه فناوری اطلاعات، عقب نگاه دارد.

fkh به گزارش خبرنگار مهر، زینی‌وند خاطرنشان کرد: از سوی دیگر اگر قشر جوان در این حوزه نتواند تغییرات چشمگیری را مشاهده کند، از روند فعالیت‌ها نا امید خواهد شد بنابراین باید به دنبال انجام فعالیت‌های موثر و کوتاه مدت بود تا افرادی که می‌خواهند فعالیتی در این حوزه داشته باشند، دچار یأس نشوند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد عنوان کرد: اگر از ظرفیت مشاوران حوزه فناوری اطلاعات در دستگاه‌های دولتی استفاده شود، به طور قطع هدف‌گذاری‌ها نیز کوتاه‌مدت‌تر خواهد شد.

وی تصریح کرد: انجام این مهم، هزینه زیادی نیاز ندارد و می‌توان با یک برنامه ریزی درست نسبت به عملی کردن آن اقدام کرد.

زینی‌وند، یکی از فعالیت‌های قابل اجرا در سطح استان یزد را تقویت صندوق پژوهش و فناوری عنوان کرد و افزود: این مهم قابل اجرا است و شرکت‌های توانمند و بخش خصوصی فعال استان می‌توانند با صرف هزینه کم، این صندوق را حمایت کنند.

وی تصریح کرد: البته سرمایه‌گذاری در این صندوق یک فعالیت خطرپذیر نیست زیرا هزینه های صرف شده، با سودی مناسب به سرمایه گذار باز خواهد گشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد بر لزوم هزینه‌کرد در زمینه برپایی نمایشگاه فناوری اطلاعات توسط دستگاه‌های دولتی تاکید کرد و اظهار داشت: اگر مدیری نتواند هزینه ای اندک در دستگاه خود را به ارائه دستاوردهای فناوری و اطلاعاتش اختصاص ندهد، باید در فعالیت‌های او تجدیدنظر شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار