مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران:
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به توزیع گسترده گازوئیل یورو 4 در کشور گفت:‌ گازوئیل یورو 4 تا همزمان با دیگر استان‌های کشور در دهه فجر امسال به استان یزد می‌رسد.
کد خبر: ۷۰۱۷۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۱ 10 January 2019

«سیدمحمدرضا موسوی‌خواه» با اشاره به برنامه های در دستور کار شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی ایران، اظهار کرد:‌ به‌زودی استان‌های کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، بوشهر، سمنان و فارس به‌طور کامل از گازوئیل یورو 4 بهره‌مند خواهند شد .

وی افزود: تعهد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی توزیع روزانه 28 میلیون لیتر گازوئیل یورو 4 تا پایان سال است .

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در ادامه با بیان این که هم اکنون به صورت مستمر گازوئیل یورو 4 در کشور توزیع می‌شود، گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده تا دهه فجر امسال توزیع گازوئیل یورو 4 به روزانه 28 میلیون لیتر خواهد رسید که فراتر از تعهد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در این زمینه است.

موسوی خواه تصریح کرد: مطابق برنامه‌ریزی و هماهنگی انجام شده با شرکت ملی پالایش و پخش، با افزایش تولید این فرآورده ارزشمند در پالایشگاه‌ها، حجم توزیع آن به روزانه 40 میلیون لیتر ارتقا خواهد یافت که به این ترتیب بیش از 80 درصد مصرف کل گازوئیل بخش حمل‌ونقل کشور، زیر پوشش این فرآورده قرار خواهد گرفت .

این مسئول با اشاره به این که هم اکنون گازوئیل یورو 4 در 166 جایگاه هشت کلانشهر و همچنین 163 جایگاه در مسیرهای مواصلاتی توزیع می‌شود، ادامه داد: رانندگان می‌توانند از طریق دانلود اپلیکیشن پمپ بنزین‌یاب، تازه‌ترین اطلاعات مربوط به برنامه توزیع گازوئیل یورو 4 را که به‌طور منظم روزآمد می‌شود، دریافت کنند .

وی در پایان خاطرنشان کرد: هدف بزرگ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی توزیع 100 درصدی گازوئیل یورو 4 در بخش حمل‌و‌نقل سراسر کشور است که امید داریم با برنامه‌های توسعه‌ای در حال انجام، این موضوع مهم در کمترین زمان ممکن عملیاتی شود .

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار