شهردار مهریز از افتتاح هفت طرح عمرانی اين شهر همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد.
کد خبر: ۷۱۰۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵ 02 February 2019

«احمد آخوندی» گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر هفت طرح عمرانی شامل گذر فرهنگی با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال، آسفالت بلوار کوهریگ با اعتبار بیش از شش میلیارد ریال، آسفالت معابر واقع در طرح باز آفرینی با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال و آسفالت سطح معابر شهر با اعتبار بالغ بر پنج میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: طرح تعویض تابلو‌های راهنمای معابر با اعتبار بیش از دو میلیارد ریال و آغاز عملیات داخلی میدان امام رضا(ع) و تکمیل طرح ساختمان شهرداری از ديگر طرح‌هاي آماده بهره‌برداري در اين ايام است.

آخوندی اعلام كرد: به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، فضاسازی مناسب مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن با شست‌وشو، پاک‌سازی و تنظیف مسیر‌های راهپیمایی، آماده‌باش نیرو‌ها به منظور پوشش کامل اقدامات خدماتی قبل و بعد از مراسم نيز از سوي شهرداري انجام می‌شود.

وی با اشاره به متفاوت خواندن ایام دهه فجر امسال، تصریح کرد: پرچم‌های مشکی و آذین بندی سطح شهر با ریسه‌های پارچه‌ای، نصب المان‌ها و بنر‌ها با مضامین و شعار‌های متناسب با ایام دهه فجر و شهادت حضرت فاطمه(س)، انجام شده است.

شهردار در پايان نيز خاطرنشان كرد: شهروندان مهریزی می‌تواند با مراجعه به سایت شهرداری با مستندات دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی در شهرستان نيز آشنا شوند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار