مدیر عامل شرکت گاز يزد خبر داد؛
مدیر عامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به آغاز عملیات اجرایی 56 طرح گازرسانی در ایام الله دهه فجر، گفت: با بهره‌برداری از طرح‌های گازرسانی 98 درصد جمعیت استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار می‌گیرند.
کد خبر: ۷۱۰۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵ 02 February 2019

«علی اکبر میدانشاهی» با بیان این که شرکت گاز استان یزد همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی عملیات اجرایی 56 طرح گازرسانی در استان را آغاز می‌کند، اظهار کرد: این اقدامات در راستای انجام رسالت شرکت گاز مبنی بر خدمتگذاری به مردم انقلابی با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال انجام می‌شود.

وی از کلنگ‌زنی آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 13 روستای دهستان کوشک شهرستان بافق با اعتباری بالغ بر 120 میلیارد ریال خبر داد و افزود: عملیات اجرایی گازرسانی به 35 روستای آسفیج و بنستان شهرستان بهاباد نیز با اعتباری بیش از 200 میلیارد ریال در ایام دهه فجر شروع می‌شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان با اشاره به این که طرح گازرسانی به شش روستای شهرستان خاتم با اعتباری بیش از 55 میلیارد ریال انجام می‌شود، گفت: گازرسانی به 9 روستای شهرستان دهشیر و نصرآباد شهرستان تفت هم که 45 میلیارد ریال اعتبار دارد، در این ایام صورت می‌گیرد.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم حمایت از صنایع در راستای تولید کالای ایرانی، خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی گازرسانی به شهرک فولاد و جابجایی ایستگاه تقلیل فشار فهرج با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال نيز در اين ايام در دستور کار است.

میدانشاهی عملیات اجرایی گازرسانی به چهار مورد مولد برق مقیاس کوچک، سه کارخانه آسفالت با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال را از دیگر طرح‌های ایام دهه فجر عنوان کرد و افزود: بهره‌برداری از طرح گازرسانی به 24 واحد صنعتی عمده با اعتباری بالغ بر 53 میلیارد ریال و افتتاح ساختمان عملیاتی و پست امداد شهرستان‌های بافق و اشکذر نیز با اعتباری معادل 47 میلیارد ریال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ديگر برنامه‌های شرکت گاز استان در دهه فجر امسال است.

وی با اشاره به شبکه‌گذاری بیش از 9 هزار و 100 کیلومتر در استان، نصب 240 هزار علمک و جذب 443 هزار مشترک در استا،ن تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته تمام 21 شهر و همچنين 471 روستای استان به شبکه گاز طبیعی متصل شده است.

این مسئول در پایان گفت: با بهره برداری از طرح‌های گاز رسانی دهه فجر امسال نيز 100 درصد جمعیت شهری، 90 درصد جمعیت روستایی و در مجموع 98.5 درصد جمعیت استان یزد تحت پوشش گاز طبیعی قرار می‌گیرد.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار