مدیرکل ثبت احوال استان یزد گفت: تیم سیار ثبت احوال در تمامی مراکز روزانه سالمندان و معلولین استان جهت دریافت و تکمیل مراحل ثبت نام کارت هوشمند ملی حضور می‌یابد.
کد خبر: ۷۱۱۹۵۱
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۵ 05 February 2019

محمدعلی مکرمی مدیرکل ثبت احوال استان یزد گفت: اخذ درخواست صدور کارت هوشمند ملی سالمندان آسایشگاه فاطمه الزهرا (س) تفت با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و روسای ادارات بهزیستی و ثبت احوال این شهرستان انجام شد.

وی افزود: با هماهنگی صورت گرفته بین ثبت احوال و بهزیستی، تیم سیار ثبت احوال در تمامی مراکز روزانه سالمندان و معلولین استان جهت دریافت و تکمیل مراحل ثبت نام کارت هوشمند ملی حضور می‌یابد.

مکرمی گفت: این وظیفه ماست برای کسانی که توانائی حرکت و انجام عادی امور خود را ندارند خدمات سعل‌تر و در دسترسی را فراهم کنیم.

فعالیت ۱۲ ایستگاه سیار در استان یزد
وی تصریح کرد: ۸۰۰ ایستگاه سیار در سطح کشور و ۱۲ ایستگاه سیار در استان برای دریافت درخواست‌های سالمندان، معلولین و جانبازان عزیز پیش بینی شده و متقاضیان می‌توانند برای استفاده از این خدمت با شماره تلفن ۳۶۲۰۲۳۰۴ درخواست خود را به روابط عمومی ثبت احوال استان اعلام کنند.

مدیرکل ثبت احوال استان یزد از مردم خواست با مراجعه به سایت www.ncr.ir برای ثبت نام کارت هوشمند خود اقدام و پس از پرداخت آنلاین مبلغ ۲۰ هزار تومان به حساب خزانه و انتخاب نزدیک‌ترین دفتر پیشخوان دولت به محل سکونت خود، در روز تعیین شده از سوی سامانه، با در دست داشتن اصل شناسنامه به دفتر پیشخوان مراجعه و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

مکرمی افزود: کسانی که کارت هوشمند ملی خود را گم کرده اند برای درخواست کارت مجدد با در دست داشتن شناسنامه به ادارات ثبت احوال محل سکونت خود مراجعه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار