مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت یزد:
مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با اشاره به توجیه پذیر شدن بازیافت آسفالت با توجه با افزایش شدید قیر، خواستار ترغیب شهرداری ها به استفاده از آسفالت بازیافتی شد.
کد خبر: ۷۲۴۳۱۳
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰ 11 March 2019

مدیر نظام فنی و اجرایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان «محمدرضا بشیری» در یازدهمین جلسه شورای فنی استان که به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به افزایش شدید قیمت قیر در سال جاری، موضوع بازیافت آسفالت توجیه پذیر شده است.

وی افزود: دو واحد از کارخانجات زیرمجموعه شهرداری یزد در کار بازیافت آسفالت تا حدودی فعال شده اند که حمایت شورای فنی استان برای ترغیب شهرداری ها به استفاده از این آسفالت بازیافتی ضروری است.

بشیری همچنین گفت: از جمله دستور کارهای شورا بررسی استفاده از فناوری های های جدید در طرح های عمرانی است که امیدواریم به این ترتیب شاهد کاهش هزینه ها در طرح های عمرانی در استان باشیم.

وی با اشاره به این که قیرهایی که وارد استان می شود باید از محل تولید، حمل و مصرف زیر نظر باشد، افزود: قیر پارامتری است که در کیفیت آسفالت، دوام و عمر آن تاثیر گذار است.

بشیری خاطرنشان کرد: در این زمینه مقرر شد با تشکیل کارگروهی بتوانیم ضمن نظارت مناسب، شاهد افزایش عمر آسفالت معابر و راه های مواصلاتی استان باشیم.

در این جلسه همچنین اخبار و بخشنامه هاي جدید سازمان برنامه و بودجه کشور اطلاع رسانی شود و در ادامه مصوبات کارگروه نظارت و کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار