مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: در فروردین ماه امسال ۹ تن گوشت گرم گوسفندی در بین ۲ هزار و ۵۵۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد توزیع شد.
کد خبر: ۷۳۴۴۱۶
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲ 14 April 2019

محسن علیزاده مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: با توجه به افزایش قیمت گوشت و عدم توان مددجویان برای خرید گوشت موردنیاز، این نهاد با تهیه گوشت گرم گوسفندی به نرخ دولتی نسبت به توزیع گوشت در بین مددجویان تحت حمایت اقدام کرد.

وی افزود: در فروردین‌ماه امسال ۹ تن گوشت گرم گوسفندی در بین ۲ هزار و ۵۵۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد بابیان اینکه گوشت گرم گوسفندی متناسب با بعد خانوار در بین مددجویان تقسیم شد، ادامه داد: توزیع گوشت در مناطق محروم و روستایی با حضور امدادگران این نهاد در درب منزل مددجویان انجام شد و در مناطق شهری مددجویان تحت حمایت برای دریافت سهمیه گوشت به دفاتر کمیته امداد مراجعه کردند.

وی، بیان کرد: همچنین در نظر است با هماهنگی و حمایت استاندار یزد و اداره کل صنعت، معدن و تجارت امسال مابقی مددجویان تحت حمایت نیز از این سهمیه بهره‌مند شوند.

علیزاده یادآور شد: اواخر اسفندماه سال ۹۷ معادل یک ماه مستمری مددجویی به‌عنوان عیدی به خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد.

وی بابیان اینکه طی سال گذشته ۴۸ میلیارد و ۵۱۳ میلیون تومان کمک‌معیشت به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد، گفت: بیش از ۲۷ هزار خانوار با جمعیت ۵۸ هزار نفر تحت حمایت این نهاد قرار دارند که ۲۱ هزار و ۳۶۳ خانوار تحت حمایت با جمعیت ۴۶ هزار نفر از این نهاد کمک‌معیشت دریافت می‌کنند.

معیشت ماهیانه پرداختی به مددجویان تحت حمایت ترکیبی از کمک معیشت تخصیصی کمیته امداد و همچنین کمک واریزی از محل هدفمندی یارانه‌ها است و مددجویان تحت حمایت علاوه بر این کمک‌ها یارانه دولت را نیز دریافت می‌کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار