فرماندار بافق:
فرماندار بافق با تاکید بر لزوم رعایت اقدامات احتیاطی از سوی شهروندان به دنبال بارش‌هاي قابل توجه شهرستان از شب گذشته تاكنون، گفت: تابحال خسارتی به محدوده جغرافیایی بافق وارد نشده است.
کد خبر: ۷۳۴۷۸۸
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱ 15 April 2019

«محمد زاده‌رحمانی» با اشاره به بارش‌‌هاي اخير در اين شهرستان ، اظهار کرد: بر طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی، از عصر امروز یکشنبه شاهد کاهش شدت بارش‌ها در این شهرستان خواهيم بود اما این سامانه بارشی به صورت پراکنده تا فردا صبح نيز همچنان فعال خواهد بود.

وی با بیان این که بارش‌ها در محدوده جغرافیایی 10 هزار کیلومتر‌مربعی شهرستان و در مناطق مختلف با شدت و ضعف بوده است، افزود: در نواحی کوهستانی شهرستان، شدت بارش باران بیشتر بوده که در شهر بافق هم از سحرگاه امروز، شدت یافته است.

فرماندار گفت: خوشبختانه با تدابیر اندیشیده شده، تاکنون مشکلی برای عبور و مرور در داخل محدوده شهر ایجاده نشده است.

زاده‌رحمانی با بیان این که در محدوده‌ راه‌های مواصلاتی برون شهری تردد جریان دارد، خاطر نشان کرد: این بارش‌ها تاکنون خسارتي نداشته و با تلاش ستاد بحران، مشکلی نيز برای شهروندان و شهر ایجاد نشده است.

وی با اشاره به زحمات شهرداری به همراه شرکت‌های صنعتی و معدنی در كنترل وضعيت ايجاد شده، تصریح کرد: در برخی از خیابان‌های اصلی شاهد قطع چند دقیقه‌ای برق بودیم که با همکاری دستگاه‌هاي مربوطه مشکل برطرف شد.

این مسئول در پایان نيز از شهروندان خواست همچنان تدابیر و اقدامات احتیاطی را رعایت کنند تا مشکلی بروز نكند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار