کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی یزد از 10 میلی متر بارندگی در ایستگاه باران سنجی بخش خضرآباد اشکذر در 24 ساعت گذشته خبر داد.
کد خبر: ۷۴۳۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲ 11 May 2019

محمدرضا شیر غلامی افزود: همچنین در ایستگاه های خودسفلی ، دره زرشک، علی آباد، توتک و کرخنگان به ترتیب سه ، پنج، 2، 2.9 و 1.3 میلی متر بارندگی گزارش شد.
وی اظهار داشت: در این مدت در مهرآباد ابرکوه، رباط پشت بادام ، فخرآباد، مهریز، منشاد و میبد هم به ترتیب 4.5، 2.5، سه، 2.9، 2.5، و 1.4به ثبت رسید.
شیر غلامی با اشاره به شرایط جوی استان افزود: امروز جو استان آرام و آسمان در بیشتر ساعت ها صاف است ،اما از فردا ( یکشنبه) تا پایان هفته جاری در ساعت های بعد از ظهر و اوایل شب شاهد افزایش ابر خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: همچنین روزهای یکشنبه و دوشنبه احتمال رگبارهای پراکنده در استان وجود دارد و از روز سه شنبه شرایط برای بارش های بهاری در استان مساعدتر می شود.
شیر غلامی تصریح کرد: تا روز دوشنبه هوای گرمی در پیش رو داریم اما روز سه شنبه تا پایان هفته جاری چند درجه از دمای هوا کاسته می شود.
میانگین بارندگی سال زراعی جاری استان ( شهرستان ها) یزد از اول 1397 تا 17 اردیبهشت 1398، 119.4 میلی متر است که این مقدار نسبت به دوره مشابه سال قبل حدود 100 درصد افزایش نشان می دهد.
به گزارش اداره کل هواشناسسی یزد ، همچنین این عدد نسبت به میانگین بلند مدت دوره مشابه حدود 30 درصد افزایش دارد.

منبع: ايرنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار