مدیر امور بازرگانی و تنظیم بازار جهادکشاورزی استان یزد با اشاره به تاثیر قیمت مرغ زنده بر نرخ گوشت مرغ گرم در بازار، قیمت ثابت هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم را 11 هزار و 500 تومان عنوان کرد.
کد خبر: ۷۴۳۸۱۰
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸ 12 May 2019

«سید حسین بخشایش»  با اشاره به ثبات قیمت مصوب مرغ در بازار یزد، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ گرم در بازار آزاد یزد را 11 هزار و 500 تومان مصوب شده است.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم مرغ زنده در بازار که مراحل کشتار و حمل و نقل را طی نکرده، 7 هزار و 500 تومان است که البته کاهش قیمت آن بر نرخ گوشت مرغ گرم نیز تاثیر گذاشته است.

این مسئول با اشاره به نبود هیچ نوع مشکلی در زمینه تامین مواد اولیه مرغداران استان، تصریح کرد: در حال حاضر تامین مواد اولیه و نهاده‌های مورد نیاز مرغداران با مشکلی روبرو نیست و لذا قیمت گوشت مرغ در بازار در وضعیت مناسب و مطلوبی قرار دارد.

مدیر امور بازرگانی و تنظیم بازار جهادکشاورزی استان در پایان نیز در رابطه با قیمت گوشت گوسفند، خاطرنشان کرد: قیمت مصوب گوشت گوسفند در بازار به ازای هر کیلوگرم 88 هزار تومان است که البته ممکن است با درصدی تغییرات توسط توزیع‏کنندگان عرضه شود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار