مدیر منطقه دو شهرداری یزد، گفت: تخلیه هرگونه مصالح ساختمانی که منجر به سد معبر به مدت طولانی شود ممنوع بوده و در صورت انجام این کار سازندگان باید در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به جمع آوری و رفع سد معابر اقدام کنند .
کد خبر: ۷۴۴۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹ 13 May 2019

«سید ابوالفضل کشفی» از جمع آوری و پاک سازی نخاله و مواد زائد در مسیر خیابان‌ها و معابر پرتردد یزد خبر داد و اظهار کرد: برطرف کردن مشکل تخلیه‌ی غیرقانونی نخاله‌های ساختمانی باید به صورت ریشه‌ای برطرف شود .

وی افزود: بسیاری از شهروندان نسبت به نخاله ساختمانی بی‌تفاوت بوده و نخاله‌ها را در حاشیه‌ی شهر رها کرده که باید در این راستا فرهنگ سازی در اولویت قرار گیرد .

مدیر منطقه دو شهرداری یزد و مسئول اجرای طرح پاکسازی معابر از نخاله‌های ساختمانی، گفت: ایجاد اختلال در رفت و آمد خودروها و به وجود آوردن ترافيك و بروز خطر تصادف در مسيرهاي اصلي و پرتردد، برهم زدن چهره شهر و تهدید محیط زیست شهری از جمله مشكلاتی است كه به جهت رها كردن نخاله‌ها و مازاد مصالح در مكان‌هاي غير قانوني ایجاد شده است.

کشفی تصریح کرد: پاکسازی معابر شهر یزد همكاري و مشاركت شهروندان را مي طلبد تا با همکاری دو جانبه هم از سوی دستگاه‌های اجرایی و هم شهروندان، شهری زیبا و در شأن شهروندان داشته باشیم .

این مسئول در پایان با بیان این‌که افراد موظفند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به جمع آوری نخاله‌های ساختمانی خود اقدام کنند، تأکید کرد:‌ از این پس طبق قانون با دپوی پسماندهای ساختمانی برخورد قاطع انجام و متخلفین در این حوزه جریمه خواهند شد.

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار