شهردار جدید یزد:
شهردار شهر جهانی یزد بهسازی و نوسازی سیما و منظر شهری را اولویت اجرایی مدیریت جدید دانست و گفت:‌ گزارش تحویل و تحول شهر یزد در مدیریت جدید را طی ۱۰۰ روز تهیه و تقدیم شورای شهر می‌کنم.
کد خبر: ۷۴۴۶۳۰
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰ 14 May 2019

«داور نظری» در اولین نشست رسمی خود با معاونین و مدیران شهرداری یزد که در دفتر «غلامعلی سفید» رییس شورای شهر برگزار شد، بر هماهنگی و نظارت بر تامین و توسعه خدمات شهری مورد نیاز شهروندان و همچنین سیاستگذاری توسعه شهری و نظام‌مند شدن ساخت و سازها تاکید کرد.

وی در خصوص موضوع سرمایه گذاری و مشارکت‌های مردمی افزود: باید از طریق جذب مشارکت‌های مردمی برای توسعه شهری اقدام و این مهم در اولویت اجرایی مدیریت شهرداری قرار دارد.

شهردار شهر جهانی یزد در ادامه گفت:‌ برای نگهداشت و توسعه شهر میبایست به دنبال راهکارهای جدیدی باشیم که همه مستلزم ایجاد منابع درآمدی جدید است و همه نگاه ها به سمت حوزه مشارکت دوخته شده است .

نظری در پایان بهسازی و نوسازی سیما و منظر شهری را از دیگر اولویت اجرایی دانست و خاطرنشان کرد: با کمک معاونین و رؤسای سازمان های شهرداری یزد، گزارش تحویل و تحول خود را در مدت ۱۰۰ روز تهیه و تقدیم شورای اسلامی شهر خواهد نمود .

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار