معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه استاندار یزد از شرکت برچینکار، طراح و سازنده ماشین آلات کشاورزی در شهرک صنعتی شهر یزد بازدید کرد.
کد خبر: ۷۴۴۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵ 14 May 2019

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه استاندار یزد از شرکت برچینکار، طراح و سازنده ماشین آلات کشاورزی در شهرک صنعتی شهر یزد بازدید کرد.

شرکت برچینکار یزد با بیش از ۲۱ سال تجربه و سابقه درخشان در امر طراحی و ساخت انواع ماشین‌ها و ادوات کشاورزی فعالیت خود را از سال ۱۳۶۷ با ادغام چهار شرکت صنعتی آغاز کرد.

چاپر و موور از نخستین محصولات این شرکت بود که برای اولین بار و به صورت انحصاری و مطابق با استاندارد‌های بین المللی و ضوابط فنی استاندارد ایران تولید می‌شد.

این شرکت دستگاه‌های رتیواتور و ریک، بیلر، تراکتور و چاپر را با ظرفیت هر یک یکهزار دستگاه و همچنین دستگاه موور با ظرفیت سه هزار دستگاه را به خط تولید خود اضافه کرده و به عنوان طرح توسعه با شرکت‌های مختلف خارجی از جمله باندیولی، گالینیانی ایتالیا و یوتو چین ،تحت لیسانس فیات ایتالیا، شرکت راسپه آلمان، شرکت تربولیت ،هلند، شرکت زنگچیان ،چین، محصول مشترک تولید می‌کند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به منظور بازدید از شرکت‌های دانش بنیان منتخب شهرک صنعتی و مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه یزد، پژوهشگاه علوم تولید مثل یزد، کارخانه نورآوری و بازدید از چند شرکت دانش بنیان واقع در پارک علم و فناوری به یزد سفر کرده است.

حضور در نشست شورای هماهنگی فناور‌ی استان، دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان و شورای اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه‌های سفر یکروزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به یزد است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار