رئیس بیمارستان اردکان:
رئیس بیمارستان ضیایی اردکان از نجات مرد ۹۱ ساله اردکانی از ویروس کرونا خبر داد و گفت: وی اکنون دوران نقاهت خود را سپری می کند.
کد خبر: ۸۳۵۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸ 03 April 2020

محمدحسن صدرالدینی با اشاره به اینکه یک پیرمرد ۹۱ ساله در اردکان توانست بر ویروس کرونا غلبه کرده و آن را شکست دهد، اظهار داشت: این پیرمرد اردکانی اکنون بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده است.

وی عنوان کرد: این بیماری در روز پنجم فروردین با علائم تب، تنگی نفس و سرفه به بیمارستان مراجعه کرد و با گرفتن نمونه و سی تی اسکن از بیمار و مشاهده علائمی که نشان دهنده بیماری کرونا بود، بلافاصله مراحل درمان برای وی آغاز و پس از انجام تست‌های لازم، آزمایش کرونا بیمار مثبت اعلام شد.

صدرالدینی ادامه داد: به لطف خدا با تلاش پزشکان و کادر درمان بیمارستان و با تزریق انرژی مثبت کادر درمانی به بیمار در این مدت، پدربزرگ ۹۱ ساله با حال عمومی خوب مرخص شد و اکنون در کنار خانواده به زندگی عادی خود مشغول است.

رئیس بیمارستان اردکان عنوان کرد: اگر مردم می‌خواهند به کادر درمانی لطف و کمکی کرده باشند، باید قطع کننده زنجیره انتقال باشند و تا حد امکان از منزل خارج نشوند تا بتوانیم بر این بیماری غلبه کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار