فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به اهمیت افزایش ۶۷ درصدی کشفیات مواد مخدر در این استان طی سال جاری، اعلام کرد: در حوزه پلیس راه و راهور نیز طی سه ماه نخست امسال شاهد کاهش ۴۰ درصدی جانباختگان تصادفات در استان هستیم.
کد خبر: ۸۶۶۳۳۳
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲ 23 June 2020

سردار «عباسعلی بهدانی‌فرد» با بیان این‌ که در سه ماهه سال جاری پنج درصد کاهش کل سرقت‌ها و افزایش هشت درصدی کشفیات سرقت را در استان یزد شاهد هستیم، اظهار کرد: که از ابتدای امسال تاکنون ۱۲ تن انواع موادمخدر در استان یزد کشف شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۶۷ درصد افزایش کشفیات را داشته‌ایم.

وی با اشاره به دستاوردهای این نیرو در کاهش جانباختگان تصادفات در استان یزد، افزود: طبق بررسی‌های انجام شده ۲۶ درصد فوتی تصادفات مرتبط با موتورسیکلت بوده و ساماندهی موتورسیکلت سواران در این استان ضروری است.

فرمانده انتظامی استان یزد در ادامه برخورد با موتورسوارن متخلف، حفظ جان موتورسواران، عابران و مردم را از جمله اولویت‌های اجرایی پلیس دانست و گفت: در حوزه پلیس راه و راهور طی سه ماه نخست امسال با کاهش ۴۰ درصدی جانباختگان تصادفات روبرو بودیم.

وی با بیان این‌ که با حضور پلیس در سطح شهر امنیت مردم حفظ و رضایتمندی آنها افزایش می یابد، تصریح کرد: رویکرد پلیس استان در ماموریت‌های پیش‌رو، بر ساماندهی هیات مذهبی قبل از شروع ماه محرم و فعال شدن شورای فرهنگ عمومی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.

سردار بهدانی‌فرد در پایان خاطرنشان کرد: در بحث امر به معروف و نهی از منکر ۲۸ دستگاه باید فعال باشند و این موضوع همکاری سایر دستگاه‌های مرتبط را می طلبد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار