کلنگ احداث فاز نخست مجتمع پرورش قارچ وابسته به انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اردکان به زمین زده شد.
کد خبر: ۹۴۳۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷ 24 February 2021

 حجت‌الاسلام سید اسماعیل شاکر در مراسم کلنگ‌زنی مجتمع قارچ ویژه خانواده‌های بی‌بضاعت زندانیان شهرستان اردکان، ضمن تبریک اعیاد ماه رجب با اشاره به اهمیت دین اسلام در رسیدگی به خانواده‌های نیازمند و زندانیان، اظهار داشت: در کنار پرداخت مستمری به نیازمندان و برآورده کردن نیازهای فوری آنها لازم است که زمینه فعالیت و کارهای تولیدی وجود داشته باشد تا این خانواده‌ها بتوانند عزت‌مندانه و با آبرو کسب درآمد کنند.

وی افزود: ما باید با آینده‌نگری در زمینه تولید و اشتغال تلاش کنیم تا خانواده‌های نیازمند بتوانند روی پای خود بایستند و مجتمع قارچ نمونه‌ای از این کار است و که ویژه خانواده‌های بی‌بضاعت زندانیان ساخته می‌شود و لازم است از زحمات کسانی که در این زمینه تلاش کردند تشکر و قدردانی کنیم.

حسین صالحی، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان اردکان گفت: مجتمع پرورش قارچ در زمینی به مساحت 12 هزار و 800 متر مربع و زیربنای بیش از 4 هزار متر مربع در 12 فاز شامل 36 سالن احداث خواهد شد.

صالحی اظهار داشت: در فاز نخست این پروژه تعداد سه سالن 78 متری به صورت پایلوت و با هزینه‌ای قریب به یک میلیارد تومان از محل کمک‌های خیرین و سایر منابع مالی احداث می‌شود.

وی گفت: این طرح در راستای کمک به خانواده‌های بی‌بضاعت زندانیان اجرا می‌شود تا زمینه خودکفایی این خانواده فراهم شود و با بهره‌برداری کامل از این پروژه زمینه اشتغال برای بیش از 40 نفر به صورت مستقیم فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار