برگزاری کارگاه‌های آموزشی نمایندگان فرماندار در یزد

فرماندار یزد گفت: جهت افزایش آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری و بهبود فرآیندهای اجرایی انتخابات کارگاه‌هایی برگزار کردیم.
کد خبر: ۱۱۷۲۱۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۸ 20 June 2024

به گزارش تابناک یزد، سیدمحمدرضا مدرسی در حاشیه برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگان فرماندار اظهار کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات و برنامه‌هایی که ستاد انتخابات بر عهده دارد، برای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشکوه و با حضور حداکثری، لازم بود جلساتی با نمایندگان فرماندار برگزار کنیم. به همین منظور سلسله نشست‌هایی را به صورت کارگاه‌های آموزشی برنامه‌ریزی کردیم تا نمایندگان فرماندار با قوانین و مقررات انتخابات ریاست جمهوری، زمان شروع انتخابات، زمان تحویل گرفتن اقلام و صندوق‌های رای و همچنین هماهنگی با نیروهای انتظامی، عوامل نظارتی و کاربران فناوری اطلاعات آشنا شوند.

مدرسی افزود: سعی شد در این جلسات، با حضور نمایندگان محترم فرماندار در شعب اخذ رای، مسائل مختلف را هماهنگ و تبادل نظر کنیم و به سوالات و شبهات پاسخ دهیم تا بتوانیم در روز هشتم تیرماه، انتخاباتی در آرامش و به دور از هرگونه حاشیه یا مسائل احتمالی برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان ادامه داد: در این گردهمایی‌ها به نقطه نظرات و نقاط ضعفی که در دوره‌های گذشته وجود داشت و تجربیاتی که کسب شده بود، توجه کرده و آن‌ها را به کار می‌بریم تا به اصلاح امور و ارتقای کیفیت فرآیند برگزاری انتخابات بپردازیم. هدف ما کمک به برگزاری انتخاباتی به یادماندنی و تاریخی در اذهان عمومی است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار