استمرار حضور مردم در انتخابات به صلابت کشور می‌انجامد

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان یزد با بیان این که استمرار حضور مردم در انتخابات به صلابت کشور می‌انجامد، گفت: رئیس جمهور آینده ضمن اهتمام به محیط زیست در فرآیند توسعه، موضوع صیانت و اعتلای محیط زیست را در برنامه‌های اولویت‌دار خود قرار دهند.
کد خبر: ۱۱۷۴۰۲۵
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۳ 02 July 2024

به گزارش تابناک یزد و به نقل از ایسنا، «سید رضا نورانیان» انتخابات را فرصتی دوباره برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا خواند و تصریح کرد: همه می‌دانیم که انتخابات از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور عزیزمان است لذا بی‌شک تداوم و تقویت این مشارکت و حضور آگاهانه مردم در دور دوم رویداد ملی انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، علاوه بر این که موجب صلابت و اقتدار کشور در عرصه‌های مختلف خواهد شد، یأس بیشتر بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دلگرمی دوستداران آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی در سراسر جهان را به همراه خواهد داشت.

وی با بیان این که ۱۵ تیرماه روز تجلی همدلی و همزبانی و حضور گسترده ملت شریف ایران و روز خلق حماسه‌ای دیگر است، گفت: باید همانند ادوار گذشته عرصه انتخابات را به عنوان نماد مقبولیت نظام به منصه ظهور بگذاریم و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.

مدیر کل محیط زیست استان در بخش دیگری از سخنانش حفاظت از محیط زیست را یکی از مهمترین مسائل کشور خواند و اظهار کرد: امروز حفظ محیط زیست، مساله‌ی اساسی جوامع بشری در سراسر جهان و همچنین در کشور عزیزمان ایران اسلامی است و این مهم، عزم راسخ و توجه ویژه مسئولین و همراهی عموم مردم را می‌طلبد.

وی ضمن ابراز امیدواری نسبت به این که مردم شریف ایران با انتخاب فردی شایسته، مطلع و متعهد به این روند کمک کنند، گفت: از رئیس جمهور آینده نیز انتظار می‌رود با نصب العین قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حیاتی بودن مساله محیط زیست و نیز رویکرد شهید جمهور عزیز در خصوص اولویت محیط زیست در فرآیند توسعه، موضوع صیانت و اعتلای محیط زیست را در برنامه‌های اولویت‌دار خود قرار دهند.

نورانیان در پایان نیز از همه مردم فهیم کشورمان به خصوص خانواده بزرگ محیط زیست خواست نسبت به حضور پرشور در پای صندوق‌های رای همت کنند تا به فضل الهی حضوری پرشور در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران رقم بخورد.

برچسب ها: یزد
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار