افزایش سهم دانش‌آموزان یزدی در پویش «با انرژی»

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد و اداره کل آموزش و پرورش برای فرهنگ سازی مصرف بهینه برق در سال تحصیلی و مشارکت دانش آموزان در پویش «با انرژی»، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
کد خبر: ۱۱۷۱۹۸۰
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۱ 20 June 2024

به گزارش تابناک یزد، «علی جم» مدیر عامل توزیع برق استان در حاشیه این مراسم با اشاره به آموزش ۲۰ هزار دانش آموز استان در قالب جشنواره‌های مدیریت مصرف برق در سال تحصیلی گذشته، افزود: اهمیت دانش آموزان در مدیریت مصرف منزل و در قالب پویش «با انرژی» در برنامه شاد را نمی‌توان نادیده گرفت، زیرا بازخورد مدارس از عملکرد دانش آموزان در فرهنگ سازی مصرف تاکنون مثبت بوده است.

وی با اشاره به جوایز ارزنده و قدردانی از مدیران، معلمان و دانش آموزان فعال در این پویش، افزایش سهم مشارکت دانش آموزان یزدی را مهم دانست و گفت: ایجاد نگرش و الگو مناسب مصرف برق در خانواده و ایجاد زمینه مشارکت اجتماعی و مسئولیت پذیری دانش آموزان از اهدافی است که آن را با جدیت دنبال می‌کنیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی توزیع برق یزد، این مسئول به برگزاری دو جشنواره فردای روشن و تجلیل از دانش آموزان برتر نیز اشاره‌ای داشت و خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر و حضور هنرمندان استان در مدارس برای ترویج فرهنگ مدیریت مصرف به صورت غیرمستقیم باعث شده تا دانش آموزان به عنوان همیاران انرژی اقدامات خوبی را در کاهش مصرف داشته باشند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار