مدیران اجرایی، وقت خود را صرف ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری کنند
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: اولویت مهم در زمان حال مسائل اقتصادی ، ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری است که باید مدیران دستگاه های اجرایی با تلاش مضاعف، تمام وقت خود را صرف آن کنند.
مقایسه تغییرات ارقام دخل و خرج سال ۹۷ از لایحه بودجه دولت تا مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس منتشر شد.
تولید روزانه 90 تن حلوا ارده اردکان در زمان اوج مصرف
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردکان، میزان تولید حلوا ارده منحصر بفرد این شهرستان را در زمان اوج فروش و مصرف، روزانه 90 تن اعلام کرد.
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و روسیه اعلام کرد که برقراری پیمان پولی میان ایران و روسیه هنوز برقرار نشده است و در حال حاضر یکی از موانع در این زمینه افت ۱۵ تا ۲۰ درصدی ارزش ریال ایران طی پنج سال اخیر است.
اگرچه اقدام دولت برای اعطای اوراق مشارکت ریالی و ارزی، گامی در جهت جمع‌آوری نقدینگی از بازار به شمار می‌رود، اما بانکها هم حداکثر استفاده از فضا را کرده و اکنون اوراق، ضامن وام‌گیرندگان شد.
استان يزد به رغم فقر منابع آبي يكي از استان‌هاي صنعتي كشور محسوب مي‌شود ولي نكته قابل توجه در مورد اين استان استقرار نامناسب صنايع سنگين و آلاينده آن در مجاورت مركز مسكوني و بدتر از آن بر روي مهمترين و بحراني‌ترين زون‌ آبي استان است.
اولتيماتوم استاندار يزد به بانك‌هاي استان در مورد طرح‌هاي اشتغالزايي
استاندار یزد با بیان این که رویکرد استان اشتغالزایی و کاهش بیکاری است، تصریح کرد: تا پایان تیرماه باید طرح‌های اشتغالزایی تکمیل و خاتمه یابد و بانک‌ها نیز توجه داشته باشند که عملکرد آنها را نیز زیر ذره‌بین داریم و اگر در این زمینه کوتاهی شود، گزارش مکتوب به مسئولان در سطح کشور ارائه خواهد شد و تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری خواهد شد.
50 درصد بودجه عمرانی شهرداری‌ با رویکرد پیاده محوری هزینه می‌شود
سخنگویی شورای شهر یزد:
سخنگویی شورای اسلامی شهر یزد با بیاین این‌که بودجه 97 شهرداری یزد توهمی نیست، گفت: 50 درصد بودجه عمرانی شهرداری یزد با رویکرد پیاده محوری هزینه می‌شود .
تصویب 606 میلیارد تومان برای بودجه نهایی شهرداری یزد در سال 97
شهردار یزد خبر داد؛
شهرداری یزد با بیان این‌که تمرکز بر اتمام طرح‌های نیمه تمام رویکرد اصلی بودجه 97 است، گفت: کل بودجه نهایی شهرداری یزد در سال 97 بیش از 606 میلیارد تومان تعیین شده است .
سال 2017 توافق کاهش تولید اوپک سبب بالا رفتن قابل توجه قیمت نفت در بازار شد، به تبع آن، قیمت نفت ایران نیز افزایش یافت، قیمت نفت سنگین و سبک ایران رقم‌های متفاوتی را تجربه کردند.
صفحه  از ۱۰۲۳