اگر رویه صداوسیما تغییر نکند، به مرور نقش رسانه ملی در تقویت جمع بندی «عمده رای دهندگان» برای انتخاب گزینه اصلح، جنبه حداقلی خواهد یافت؛. البته هم اکنون نیز چنین باورهایی نزد برخی کاندیداها و یا گروه هایی از هوادارانشان وجود دارد و به همین دلیل بیش از آنکه روی برنامه های صداوسیما حساب باز کنند، بر روی پخش زنده برنامه هایشان در شبکه های اجتماعی و... تمرکز کرده‌اند.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت:در ۲۴ ساعت گذشته ۴ تصادف در جاده‌های کشور به وقوع پیوست که در مجموع ۲ نفر از شهروندان کشته شدند.
باحضور جمعی از مسئولان، مراسم یادواره شهدای پاسدار استان یزد همزمان با سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس، در مسجد روضه محمدیه برگزار شد.
رئیس اداره مشاوره تربیتی اداره کل آموزش و پرورش یزد، با اشاره به نقش خانواده‌ها در هدایت دانش‌آموزان به سمت رشته‌های کاربردی و متناسب با توان ذاتی آنها،‌ گفت: در استان یزد بیش از ۱۴ هزار دانش‌آموز پایه نهم تحت پوشش طرح هدایت تحصیلی قرار گرفتند.
مدیر حج و زیارت استان یزد گفت: با اعلام اولویت های جدید حج تمتع، متقاضیانی که تا پایان شهریور ماه 85 ودیعه گذاری کردند می توانند از امروز برای ثبت نام اولیه اقدام کنند.
صفحه  از ۱۸۱۶