سرپرست معاونت عمرانی استاندار یزد، با بیان این‌که عملیات ساخت سرپناه ویژه گشتی‌ها و مقرهای پلیس راه استان تا چند ماه آینده در یزد آغاز می‌شود،‌گفت: ایجاد استراحتگاه‌ها و ساختمان‌های ایمن برای پلیس‌راه امری موثر در افزایش ایمنی جاده‌ها است.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی خاتم گفت: حفر یک حلقه چاه با هدف تامین آب مجتمع شهریاری و بختیاری، مشتمل بر 12 روستا با 450 مشترک در این شهرستان آغاز شد.
حضور مردم در منطقه سقوط هواپیمای تهران –یاسوج در روستای بیده سمیرم موجب ایجاد ترافیک شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: این احتمال وجود دارد که در صورت بدتر شدن وضعیت هوا انتقال اجساد سانحه هوایی به روزهای بعد هم موکول شود.
فضای مجازی و رسانه‌‍‌های اجتماعی به دلیل نوع ماهیت کاری خود هم فرصت و هم تهدیدی برای مردم محسوب می‌شوند،‌که همین امر بحث و اهمیت آموزش نحوه استفاده از فضای مجازی و رسانه های اجتماعی را چند برابر کرده است.
تصویری از واژگونی قطار باری حامل سنگ آهن در ایستگاه دیزباد شهرستان نیشابور
تاکید معاون استانداری یزد به ذخیره سازی اقلام ضروری نوروز 97
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد گفت: اقلام مورد نیاز مردم برای نوروز سال 1397 به اندازه کافی در استان ذخیره سازی شده است که مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
مدیرخانه مطبوعات استان یزد گفت: باید با بهره گیری درست از ظرفیت رسانه های مختلف گروهی برای توسعه استان در ابعاد مختلف مورد توجه توسط مدیران اجرایی باشد، قطعا این راهکار به نفع جامعه اسلامی و مردم منطقه خواهد بود.
صفحه  از ۲۳۹۸