رئیس هیات فوتبال استان یزد در خصوص بلیطی شدن تماشای دیدار تیم چادرملو اردکان و دریای بابل در چارچوب برگزاری آخرین هفته از لیگ آزادگان کشور گفت: بلیط فروشی قانون و الزام سازمان لیگ است و همچنین یگان ویژه برای کنترل جمعیت بلیط فروشی را اجباری کرده است.
کد خبر: ۱۱۷۰۳۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۹ 08 June 2024

به گزارش تابناک یزد، ظهر امروز، ۱۹ خرداد خبری مبنی بر بلیطی شدن تماشای دیدار تیم چادرملو اردکان و دریای بابل در چارچوب برگزاری آخرین هفته از لیگ آزادگان کشور که روز دوشنبه در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار می‌شود، منتشر شد؛ بر اساس اطلاعات اولیه قیمت مصوب شده بلیط این دیدار پنج هزارتومان و فروش آن به صورت فیزیکی در نقاط مختلف شهر تا ساعت ۱۲ ظهر روز دوشنبه انجام می‌شود.

«امیر فرشاد تفکری» رئیس هیات فوتبال استان یزد در خصوص جزئیات این خبر در گفت‌وگو با ایسنا گفت: بلیط فروشی حتی برای مسابقات لیگ دسته اول فوتبال ایران جزئی از قانون و الزامات سازمان لیگ فوتبال است؛ اما با توجه به همکاری هیات فوتبال استان و باشگاه چادرملو اردکان جهت رفاه حال هواداران تماشای تمام مسابقاتی که تا امروز برگزار شده است با فروش بلیط به صورت رایگان شد.

وی ادامه داد: یعنی در هر بازی پنج هزار بلیط به صورت رایگان درب گیت های ورودی ورزشگاه به هواداران داده می‌شد تا موضوع بلیط فروشی از سوی ناظر مسابقات تایید و تماشای بازی برای هواداران رایگان باشد.

تفکری افزود: به دلیل رایگان بودن تماشای دیدار مقابل با آلومینوم اراک در جام حذفی و دیدار مقابل تیم فجر سپاسی، جمعیت قابل توجهی به ورزشگاه آمد و کنترل ورود جمعیت از دست یگان ویژه و عوامل برگزاری مسابقه خارج و چند برابر ظرفیت ورزشگاه هوادار به داخل ورزشگاه آمد که این موضوع باعث بروز برخی از مشکلات و حواشی شد.

رئیس هیات فوتبال استان گفت: بر این اساس با توجه به اینکه احتمال صعود چادرملو در این بازی وجود دارد و همچنین حضور آقای روشنک رئیس سازمان لیگ جهت تهیه گزارش از روند بلیط فروشی در استان و همچنین برای کنترل ازدهام جمعیت جهت برگزاری جشن صعود احتمالی به لیگ برتر تصمیم بر این گرفته شد که بلیط فروشی برای تماشای این دیدار به صورت رسمی انجام شود.

وی افزود: همچنین یگان ویژه استان با توجه به اتفاقات رخ داده بعد از بازی با تیم آلومینیوم و فجر سپاسی تاکید بر موضوع بلیط فروشی بر اساس ظرفیت ورزشگاه کرد؛ و اعلام نمود که بر اساس دستور صادره تنها هوادارانی به ورزشگاه راه داده خوهند شد که اقدام به تهیه بلیط کرده‌اند و اگر در روز برگزاری مسابقه بلیط فروشی به صورت رسمی انجام نشده باشد، یگان ویژه مسئولیت تامین امنیت برگزاری مسابقه را نپذیرفته و پی آن منجر به لغو بازی می‌شود.

تفکری ادامه داد: این اقدام، اقدامی قانونی است و همچنین با اعلام یگان ویژه تنها هوادارانی اجازه ورود به ورزشگاه را خواهند داشت که نسبت به تهیه بلیط اقدام کرده‌ باشند تا کنترل جمعیت به نحو مطلوبی انجام شود.

برچسب ها: یزد
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار